چمن مصنوعی برای باغ تالار

امروزه بیشتر شرکت هایی که در زمینه طراحی فضای سبز فعالیت دارند بجای استفاده از چمن های طبیعی از چمن مصنوعی برای محوطه سازی باغ تالارها استفاده می کنند. اگر قصد خرید چمن مصنوعی برای باغ تالار خود را دارید و می خواهید با انواع چمن هایی که برای نصب در با تالار مناسب هستند آشنا شوید، بهتر است تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر مردم تمایل دارند مراسم و جشن های خود را در باغ تالارهای سرسبز و زیبا برگزار کنند. تالارها فضای بسیار خوبی برای برگزاری مراسم عروسی دارند. اکنون که چمن مصنوعی تزئینی توانسته است به عنوان جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی شناخته شود، بیشتر افرادی که باغ تالار دارند، سعی می کنند از این محصول به دلیل ارزان قیمت بودن و عدم نیاز به هزینه های نگهداری و مراقبت های دائمی بیشتر به عنوان پوشش کف باغ تالارهای خود استفاده کنند.

خوبی چمن مصنوعی باغ تالار این است که درصورت خراب شدن قسمتی از چمن ها می توانید همان قسمت را به راحتی جایگزین کنید. با استفاده از چمن مصنوعی می توانید در طول سال فضای زیبا و سرسبزی را در باغ تالار خود برای پذیرایی از میهمانان و برگزاری مراسم جشن و عروسی به وجود آورید. همانطور که می دانید چمن مصنوعی نیازی به آبیاری، کود دهی، سمپاشی و هرس کردن ندارد و هزینه های مراقبت و نگهداری آن بسیار پایین است. از این رو بیشتر افراد تمایل بیشتری به خرید چمن مصنوعی برای باغ تالار خود دارند و از این محصول به عنوان بهترین جایگزین برای چمن طبیعی یاد می کنند.

خرید چمن مصنوعی باغ تالار

چمن مصنوعی برای باغ تالار

یکی از پر تردد ترین مکان هایی که باید از چمن مصنوعی با تراکم بالا و الیاف بلند برای پوشش کف آنجا استفاده شود، باغ تالار می باشد. وقتی قرار است که باغ تالار خود را برای برگزاری یک مراسم عروسی آماده کنید، باید بدانید که افراد زیادی به این مراسم دعوت شده اند و ترددها بسیار زیاد خواهد بود. بنابراین توجه به این نکته برای انتخاب و خرید چمن مصنوعی برای باغ تالارها را باید مدنظر داشته باشید.

خوبی این چمن ها این است که به راحتی و مانند فرش بر روی زمین پهن می شوند و کار نصب آنها خیلی زمان بر نیست. شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید، محصول خود را از فروشگاه ایرانیان چمن به راحتی خرید کنید و برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه نمایید.

ارتفاع الیاف چمن مصنوعی برای باغ تالار

انتخاب چمن مصنوعی برای باغ تالار کار چندان سختی نیست. شما می توانید از میان مدل هایی که دارای الیاف ۱۵ تا ۲۵ میلیمتر هستند، چمن مصنوعی مورد نظرتان را انتخاب و خرید کنید. مدل هایی که دارای الیاف کوتاه هتری هستند نمی توانند برای باغ تالار مورد استفاده قرار بگیرند، زیرا مقاومت کمتری در برابر ترددهای زیاد دارند و تیغه های چمن خیلی زود کوبیده شده و شکل ظاهری خود را از دست می دهد.

چمن مصنوعی متراکم برای تالار پذیرایی

چمن مصنوعی برای باغ تالار

یکی از مهمترین عواملی که می تواند در افزایش عمر مفید چمن های مصنوعی موثر باشد، تراکم این محصول است. برای چمن کردن کف باغ تالار باید از مدل هایی استفاده کنید که به ازای هر مترمربع حداقل ۱ تا ۲ کیلوگرم وزن داشته باشند. هر چقدر که تعداد الیاف در هر گره بیشتر باشد، وزن چمن هم بالاتر می رود و این به معنی کیفیت بیشتر و مقاومت بهتر در برابر ترددهای بالا می باشد.

لایه بکینگ چمن مصنوعی

چمن هایی که دارای لایه بکینگ دو یا سه لایه هستند از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و برای نصب در باغ تالار مناسب تر می باشند. هرچند که توصیه می شود از چمن های مصنوعی که دارای بکینگ لاتکس هستند برای نصب در باغ تالار استفاده کنید زیرا دوام و ماندگاری بالاتری دارند. بیشتر شدن ضخامت لایه بکینگ می تواند در قیمت چمن مصنوعی بسیار موثر باشد.

ضخامت الیاف چمن باغ تالار

چمن مصنوعی برای باغ تالار

ضخامت الیاف چمن مصنوعی همانند ضخامت لایه بکینگ، در کیفیت و البته قیمت چمن مصنوعی برای باغ تالار تاثیر بسیار زیادی دارد. مدل هایی که از دیتکس بالاتری برخوردار هستند، برای نصب در مکان های پرتردد مانند باغ تالار مناسب تر هستند. به همین خاطر اگر می خواهید از چمن مصنوعی برای باغ تالار خود استفاده کنید، مدل هایی که دارای بکینگ تک لایه و دیتکس پایین هستند را خریداری نکنید.