چمن مصنوعی بین سنگ

چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک یکی از بهترین روش ها برای زیبا سازی فضای حیاط خانه و باغ و تالار است که مورد پسند اغلب مردم می باشد. برای نصب چمن مصنوعی بین سنگ یا موزاییک نیازی به صرف هزینه بالا نبوده و با قیمت ارزان می توانید دکوراسیون حیاط منزل و آپارتمان خود را شیک و زیبا نمایید.

نصب چمن مصنوعی بین سنگ یا واش بتن

پس از اقدام به نصب چمن ابتدا باید بین سنگ ها فاصله ای در حدود ۴ تا ۶ سانتیمتر ایجاد نمایید. سپس دورن شیار ایجاده شده را تا حدود یک سانتیمتر کمتر از سطح حیاط با سیمان پر کنید. البته عمق مناسب بسته به ارتفاع چمن مصنوعی مورد نیاز شما دارد.

بنابراین اگر میخواهید چمن مصنوعی لای سنگ ها بیشتر بالا بیاید می توانید عمق شیارهای بین سنگ را کمتر کنید و یا از چمن با ارتفاع بالاتری استفاده نمایید.. به این عمل در اصطلاح زیرسازی بتن می گویند.

چمن مصنوعی بین موزاییک

البته دقت داشته باشید که اگر عمق شیار بین سنگ ها کمتر از ۱ سانتیمتر باشد می توانید به لایه زیر چمن یا بکینگ آسیب بزند و عمق بیشتر از یک سانتیمتر هم باعث دیده نشدن برگ های چمن مصنوعی بین سنگ شود.

در انتها برای نصب چمن مصنوعی واش بتن می بایست بین سنگ ها و موزاییک ها را با چسب مخصوص پر کنید و برش های چمن مصوعی را بین موزاییک و سنگ ها بچسنبانید.

چمن مصنوعی بین سنگ یا موزاییک می بایست دارای بکینگ مستحکم باشد تا از شل شدن برگهای چمن جلوگیری کند. و همچنین ویتکس بالایی داشته باشد تا در برابر سایش مقاومت کند.به علاوه اگر ارتفاع چمن مصنوعی بین سنگ ها و موزاییک ها بیشتر باشد در زیبایی فضای حیاط خانه و باغ و ویلا تاثیر بیشتری دارد.

خرید چمن مصنوعی بین سنگ با قیمت ارزان

یکی از ساده ترین روش های نصب چمن مصنوعی ، اجرای آن بین سنگ و موزاییک و کاشی است. برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک و کاشی خوب است به نکات زیر دقت نمایید:

چمن مصنوعی که برای نصب بین سنگ و موزاییک و یا کاشی خرید می کنید حتما بین ۲۵ تا ۳۵ سانتیمتر ارتفاع داشته باشد. هرچند نصاب سنگ ها می بایست عمق بین سنگ ها را حدود یک تا ۱.۵ سانتیمتر مشخص کرده باشد.

کم تر بودن عمق بین سنگ ها و موزاییک ها به بهتر دیده شدن الیاف چمن مصنوعی بعد از نصب بین شیارهای کاشی می شود و باعث زیباتر شدن فضای حیاط و باغ و ویلا می شود. خوبی نصب چمن بین موزاییک و کاشی این است هنگام راه رفتن بر روی چمن ها بدلیل فرورفتن برگهای چمن مصنوعی درون شیارهای سنگ مشکل ساییده شدن و یا کوبیده شدن آن وجود ندارد.

چمن مصنوعی بین سنگ

اگر قصد خرید چمن مصنوعی برای بین سنگ و موزاییک را دارید حتما نوع سه بافت آن را خرید کنید. زیرا علاوه بر داشتن زیبایی بیشتر ظاهر چمن مصنوعی سه بافت بسیار به چمن طبیعی شبیه است و حس تازگی و طراوت بیشتری به محیط حیاط خانه و باغ و ویلای تان می دهد.

یکی از کاربردهای چمن مصنوعی استفاده از این محصول بین لاشه های سنگ یا بین موزاییک و کاشی است و مشاوران طارحی فضای سبز ایرانیان چمن به شما پیشنهاد می دهند در صورتی که امکان و فضای مناسبی در حیاط خانه یا باغ و ویلای تان دارید حتما از چمن مصنوعی بین سنگ برای زیباسازی فضای سبز محیط زندگی تان استفاده نمایید.

چمن مصنوعی بین کاشی