چمن مصنوعی برای بالکن

چمن مصنوعی برای بالکن


چمن مصنوعی برای بالکن یکی از روش هایی است که می توانید فضای تراس خانه تان را شیک و زیبا کنید. استفاده از فضای بالکن در اغلب خانه ها به عنوان محلی برای استراحت اعضای خانواده در یک فضای سر سبز و زیبا مرسوم است. اگر کمی وقت بگذارید می توانید با استفاده از چند گلدان و گیاهان آپارتمانی با طراوت به زیباسازی باکن و تراس خانه تان بیفزایید.

استفاده از چمن مصنوعی در بالکن چه مزیتی دارد؟

برای زیباتر شدن فضای تراس می توانید از چمن مصنوعی با طرح های بهاره و پاییزه استفاده کنید و احساس طراوت و شادابی را برای بالکن خانه تان به وجود آورید.

چمن مصنوعی بر خلاف چمن طبیعی به آبیاری و هرس کردن های مداوم ندارد و از طرف بسیار سریع و آسان نصب می شود وقابلیت شستشو دارد. شما می توانید از چند گلدان گل و گیاهان سر سبز و طبیعی برای زیباتر شدن فضای بالکن استفاده کنید و تراس خانه تان را دلنشین تر نمایید.

نصب چمن مصنوعی برای بالکن به دلیل کوچک بودن فضا نیازی به چسب ندارد. بنابراین با قرار دادن چندتا صندلی و یک میز و چند گلدان گل در اطراف و گوشه های می توانید از زیبایی و آرامش تراس خانه تان لذت ببرید.

چمن مصنوعی برای بالکن

بهترین چمن مصنوعی برای تراس و بالکن

اغلب افرادی که قصد خرید چمن مصنوعی برای بالکن و تراس خانه شان دارند از کارشناسان فروشگاه ایرانیان چمن درباره بهترین چمن مصنوعی برای تراس می پرسند. اما این مورد کاملا به شما و نحوه استفاده تان از فضای بالکن دارد.

به عنوان مثال چمن مصنوعی با ارتفاع ۱۰ تا ۴۰ میلیمتر برای افرادی مناسب است که می خواهند با کفش یا دمپایی بر روی تراس و بالکن چمن شده راه بروند. چمن مصنوعی با این ارتفاع مدل ها و طرح های بسیار زیبایی دارد.

اما اگر می خواهید با پای برهنه بر روی چمن مصنوعی راه بروید باید از مدل هایی استفاده کنید که دارای ارتفاع کمتری باشند ، حدود ۱۰ تا ۲۵ میلیمتر. چمن مصنوعی هایی که دارای الیاف کوتاه تری دارند بسیار ساده و سریع تر شستشو می شوند و زباله و آشغال کمتری را به خود جذب می کنند.

بطور کلی دو نوع چمن مصنوعی از نظر بافت وجود دارد. چمن مصنوعی تک بافت و دوبافت یا فیلر. با توجه به این دسته بندی مدل های تک بافت بسیار ساده و سریع تر تمیز می شوند و قابلیت شستشوی بیشتری دارند. اما نوع دو بافت یا فیلر به دلیل اینکه آشغال بیشتری جذب می کنند خیلی شستشوی آسانی ندارند.

راه رفتن روی چمن مصنوعی با ارتفاع ۱۴ تا ۲۵ میلیمتر با پای برهنه می تواند احساس طبیعی بودن بیشتری را برای تان ایجاد نماید.

چگونه بالکن و تراس خانه را زیباتر کنیم؟

اگر میخواهید فضای بالکن و تراس خانه تان را زیباتر کنید و برای گذاراندن اوقات استراحت از این فضا استفاده نمایید بهترین پیشنهاد نصب چمن مصنوعی برای بالکن است.

اغلب افراد برای زیباتر شدن تراس و بالکن از گلدان و گل و گیاه استفاده می کنند ولی اگر از چمن مصنوعی برای تراس در کنار گل و گیاهان طبیعی استفاده نمایید زیبایی و طراوت بیشتری به محیط بالکن شما می دهد و در زیباتر شدن موثرتر خواهد بود.

اغلب خانه ها و آپارتمان به دلیل موقعیتی که دارند نمی توانند از چمن طبیعی برای زیباسازی دکوراسیون داخلی و خارجی منزل شان استفاده نمایند. زیرا چمن طبیعی باید بطور منظم آبیاری و هرس شود و به مراقبت بسیار زیادی نیاز دارد.

از طرفی شما نمی توانید چمن طبیعی را بر روی پشت بام خانه و یا روی تراس بکارید. بنابراین بهترین روش برای تغییر دکوراسیون تراس نصب چمن مصنوعی برای بالکن است. زیرا علاوه بر اینکه به هرس کردن و آبیاری و مراقبت های خاصی نیاز ندارد همان احساس طبیعی بودن را برای شما ایجاد می کند.

چمن مصنوعی دارای دو مدل بهاره و پاییزه با الیاف بسیار زیبایی که دارند کاملا طبیعی به نظر می رسند و اگر با پای برهنه بر روی آنها راه بروید همان حس چمن طبیعی را به شما القا می کند و بسیار با طراوت و زیباست.

تبدیل بالکن و تراس به فضای بازی کودکان با چمن مصنوعی

امروزه اکثر خانواده ها نگران تفریح و بازی کودکان خود هستند. زیرا بردن هر روز بچه ها به پارک یا بازی کردن شان در کوچه خیابان کار دشواری است. بنابراین اگر در خانه تان تراس دارید می توانید با نصب چمن مصنوعی برای بالکن منزل خود فضای بازی و سرگرمی بچه ها را درون خانه ایجاد کنید تا هم در کنار شما باشند و هم اینکه از بازی کردن درون خانه لذت بیشتری ببرند.

چمن مصنوعی برای بالکن

تاثیر چمن مصنوعی در کاهش دمای خانه

شاید برایتان عجیب باشد اما استفاده از چمن مصنوعی در تراس می تواند موجب کاهش دمای محیط منزل شما شود. علت این امر خاصیت ویژه الیاف چمن مصنوعی است که با مقاومت در برابر نور خورشید و جلوگیری از انتقال گرمای آن می تواند باعث کاهش دمای خانه شود. در حالی که بالکن و تراس هایی که سطح آنها با بتن یا موزاییک و غیره پوشیده شده است با بازتاب نور آفتاب موجب انتقال حرارت خورشید به درون خانه می شوند.

نگهداری از چمن مصنوعی ساده و کم هزینه

چمن مصنوعی بر خلاف چمن طبیعی به آبیاری و هرس کردن های مداوم و کود و سم پاشی نیاز ندارد. و همین موضوع باعث کاهش هزینه های شما می شود و نگداری چمن مصنوعی را بسیار مقرون به صرفه تر می کند.

از طرف دیگر نظافت چمن مصنوعی بسیار کار ساده ای است و با وجود قابلیت شستشو دیگر هیچ جای نگرانی برای تمیز کردن این محصول نخواهید داشت.

قیمت چمن مصنوعی برای بالکن

قیمت چمن مصنوعی با توجه به مواردی که درباره هزینه نگداری و نظافت چمن های طبیعی گفته شد از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین شما می توانید با خرید چمن مصنوعی برای بالکن خانه تان بدون صرف هزینه های اضافی بابت هرس کردن و آبیاری و غیره حس طبیعی بودن و طراوت چمن را نیز داشته باشید.

رنج قیمت چمن مصنوعی از حدود متر مربعی ۹۰ هزار تومان در دو طرح بهاره و پاییزه برای خرید چمن مصنوعی های با ارتفاع ۱۵ سانتیمتر شروع می شود. که بهترین گزینه برای استفاده در بالکن و تراس هستند و به راحتی قابل شستشو می باشند.

اگر قصد خرید چمن مصنوعی بهاره و پاییزه را دارید می توانید از فروشگاه ایرانیان چمن بازدید نمایید.

البته ما به شما پیشنهاد خرید چمن مصنوعی در رنج قیمتی ۱۲۰ و ۱۳۰ هزار تومان برای هر متر مربع را می دهیم. زیرا با این قیمت می توانید چمن مصنوعی با ارتفاع ۲۵ میلیمتری خرید کنید و از بهترین مدل های بهاره و پاییزه که در فروشگاه ایرانیان چمن هست انتخاب نمایید. البته باید ذکر کنیم که شستشوی چمن مصنوعی هایی که دارای ارتفاع بیشتری هستند نسبت به مدل هایی که ارتفاع کمتری دارند تا حدودی سخت تر است و زمان بیشتری باید برای نظافت چمن ها صرف کنید.

هرچند که چمن مصنوعی مدل بهاره به دلیل تک بافت بودن نسبت به مدل های مشابه با ارتفاع ۲۵ میلیمتری زمان کمتری برای نظافت و شستشو نیاز دارد. ولی هرچه قدر ارتفاع چمن بیشتر باشد کیفیت و زیبایی آن نیز بیشتر است و قیمت بالاتری دارد به عنوان مثال چمن مصنوعی با ارتفاع ۳۵ میلیمتر یا بالاتر بسیار زیبا بوده و طبیعی تر بنظر می رسند.

حس قدم زدن در طبیعت

چمن مصنوعی های با ارتفاع ۳۵ میلیمتر و بالاتر را می توانید در فروشگاه مشاهده نموده و باهم مقایسه کنید. یکی از عواملی که در قیمت این محصول اهمیت دارد ابعاد مورد سفارش است. برای محاسبه مساحت چمن مصنوعی برای بالکن خانه تان ابتدا باید طول و عرض تراس را اندازه گیری کنید و سپس طول و عرض بالکن را در هم ظرب کنید تا مساحت مورد نیاز برای نصب چمن مصنوعی بدست آید.

سپس برای محاسبه قیمت چمن مصنوعی باید مساحت بالکن را در قیمت هر متر مربع چمن ضرب کنید تا مبلغ قابل پرداخت برای شما نمایش داده شود. قابل ذکر است که هزینه بدست آمده فقط بابت خرید چمن مصنوعی است و شامل خدمات نصب و چسب و غیره نمی باشد.

برای همین و با توجه به اندازه کوچک اغلب تراس و بالکن ها خودتان می توانید بدون نیاز به خرید چسب و هماهنگ کردن با نصاب چمن ، با استفاده از چند گلدان سنگین وزن و یا یک میز و تعدادی صندلی از حرکت چمن مصنوعی بر روی تراس جلوگیری کنید. و یا با استفاده از چندتا میخ کوچک در چهرگوشه کار باعث استحکام بیشتر آن شوید.

پیشنهاد میکنیم برای دریافت تخفیفات خرید چمن مصنوعی حتما در خبرنامه ایمیلی فروشگاه ایرانیان چمن عضو شوید و بصورت هفتگی یا روزانه تخفیفات ما را دریافت نمایید.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و نصب چمن مصنوعی می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۴۶۱۳۴۲۷ – ۰۲۱ با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی

چمن مصنوعی برای باشگاه
چمن مصنوعی برای باشگاه

چمن مصنوعی یک ایده عالی برای استفاده از اماکن ورزشی و تفریحی مانند باشگاه…

چمن مصنوعی برای کافه
چمن مصنوعی برای کافه

استفاده از چمن مصنوعی یک راه حل ساده و مقرون به صرفه برای صاحبان…

چمن مصنوعی برای زمین فوتبال
چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

مهم ترین ویژگی های چمن مصنوعی زمین فوتبال فوتبال ورزشی است که معمولا دیده…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*
*