۷ مکان عالی برای نصب چمن مصنوعی


نصب چمن مصنوعی برای تزئین فضای داخلی خانه بسیار توصیه می شود. در این مقاله ۷ مکان عالی برای نصب چمن مصنوعی را به شما معرفی خواهیم کرد.

اغلب افراد فکر می کنند که چمن مصنوعی فقط در ساخت زمین های ورزشی مانند فوتبال کاربرد دارد. در حالی که گونه از چمن ها تحت عنوان چمن مصنوعی تزئینی وجود دارند که می توانید از آنها در طراحی فضای سبز داخلی و خارجی خانه تان استفاده کنید.

چمن مصنوعی می تواند در حیاط خانه ، باغ یا هر فضای دیگری که قصد زیبا سازی آن را داشته باشید، نصب شود. چمن مصنوعی در اغلب مکان هایی که درون یا خارج از خانه ها و اماکن تجاری و اداری وجود دارد، کاربرد خواهد داشت. و مراقب و نگهداری از ان بسیار ساده و کم هزینه است.

اگر تا اینجا به استفاده و نصب چمن مصنوعی در فضای خانه و محل کارتان علاقه مند شده اید، در ادامه دعوت می کنیم ۷ مورد از مکان هایی که برای طراحی فضای سبز مناسب هستند را مطالعه نمایید.

۱ – نصب در بالکن یا تراس

استفاده و خرید چمن مصنوعی برای بالکن در میان افراد بسیار مرسوم است. شما می توانید با فضای سبز بسیار زیبا و دلنشینی را در بالکن و تراس خانه تان ایجاد کنید. فقط کافی است چند برش از چمن مصنوعی را نصب کنید و در اطراف آن از چند گلدان گل و گیاهان تزئینی استفاده نمایید.

همچنین اگر فضای بالکن یا تراس خانه تان بزرگ باشد می توانید از مبلمان و یک میز غذا خوری مناسب بر روی چمن ها قرار دهید و از بالکن جدیدتان که با استفاده از چمن مصنوعی تزئین شده است، لذت ببرید.

از اینکه چمن ها خیس شوند یا باران بر روی آن ببارد نگران نباشید، زیرا در لایه زیرین چمن منافذی برای خروج آب باران یا آب حاصل از شستشوی چمن مصنوعی تعبیه شده است.

۲ – نصب در باغ

چمن مصنوعی برای باغ

شما می توانید یک فضای زنده و با طراوت را فقط با نصب چمن مصنوعی برای باغ و یا ایوان و حیاط خانه تان ایجاد نمایید. شما می توانید با توجه به سلیقه و نظر خود هر نوع طرح و رنگی را که مایل هستید از فروشگاه چمن مصنوعی ایرانیان چمن خرید نمایید. ما می توانیم با توجه به طرح مورد نظرتان، چمن مصنوعی را بصورت دایره ای و یا مثلثی برش دهیم. حتی می توانید از چمن مصنوعی برای تزئین نیمکت ها در باغ و یا زیر آلاچیق استفاده نمایید.

مطالب پیشنهادی

تمیز کردن چمن مصنوعی
تمیز کردن چمن مصنوعی : چگونه از…

یکی از نکات جالبی درباره چمن مصنوعی این است که بر خلاف چمن طبیعی…

کاربرد چمن مصنوعی
۵ ایده برای استفاده از چمن مصنوعی…

چمن مصنوعی یکی از المان هایی است که می توانید بخش های مختلف خانه…

کاربرد چمن مصنوعی
۵ کاربرد خلاقانه چمن مصنوعی

از چمن مصنوعی فقط برای زمین فوتبال ، زمین های ورزشی مانند گلف و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*
*