امنیت کودکان اولین اولیت برای والدین آنهاست. به همین خاطر بیشتر پدر و مادرها نگران وضعیت نگهداری فرزندشان در مهد کودک ها هستند. والدین دوستدارند از بابت امنیت و آسایش فرزندانشان در مهد کودک و در کنار مربیان و سایر بچه ها خاطر جمع باشند. یکی از عوامل محیطی مهم که در بر قرار امنیت بچه ها موثر است، کفپوش مناسب برای بازی کودکان در مهد کودک ها و زمین های بازی می باشد.

از میان تنوع بالایی که کفپوش ها دارند، چمن مصنوعی برای مهد کودک یک گزینه بسیار عالی محسوب می شود. همه ما می دانیم که کودکان علاقه زیادی به بازی کردن در محیط باز مانند پارک ها هستند. بازی کردن بر روی چمن طبیعی احساس نشاط بسیار زیادی برای بچه ها به دنبال دارد. اما چمن های مصنوعی دارای مزایایی نسبت به چمن طبیعی هستند که باعث شده تا اکثر مدیران مهدهای کودک از چمن مصنوعی برای زمین بازی در مهد کودک بیشتر استفاده کنند.

مزایای خرید چمن مصنوعی برای مهد کودک

همانطور که گفته شد، خرید چمن مصنوعی دارای مزایای بسیاری نسبت به نوع طبیعی آن است. به همین منظور در ادامه به بررسی هر یک از مزایای استفاده از چمن مصنوعی مهد کودک خواهیم پرداخت.

  • زیبایی ظاهری
  • امنیت بالا
  • تمیز و بدون باکتری
  • عدم ایجاد حساسیت و آلرژی
  • دوام و ماندگاری بالا
  • قیمت ارزان و مقرون به صرفه

نصب چمن مصنوعی در مهد کودک در زیباسازی محیط بسیار موثر است. رنگ سبزی که چمن مصنوعی دارد می تواند در بالا بردن روحیه و آرامش کودکان موثر باشد. مدیران مهد کودک ها می توانند از وسایل تزئینی رنگارنگ در گوشه و کنار چمن های مصنوعی استفاده کنند و با ایجاد یک فضای شاد و لذت بخش، اوقات خوشی را برای بچه ها به وجود آورند. علاوه بر این مهد کودک هایی که دارای زمین بازی با امکانات بهتری باشند، نظر والدین را برای ثبت نام فرزندشان در آنجا بیشتر جلب می کنند.

چمن مصنوعی برای مهد کودک

پیش تر به مزایای خرید چمن مصنوعی برای مهد کودک اشاره شد، یکی از مهمترین این مزایا داشتن ایمنی بیشتر نسبت به چمن های طبیعی و سایر کفپوش های مورد استفاده در زمین های بازی کودکان است. یکی از بهترین کارهایی که یک مدیر مهد کودک می تواند انجام دهد، استفاده از چمن مصنوعی تزئینی به عنوان پوشش کف حیاط مهد کودک و سالن و زمین بازی بچه هاست. با این کار کودکانی که مشغول بازی و دویدن هستند، اگر به زمین بخورند کمترین میزان آسیب متوجه آنها خواهد بود. و این موضوع بخاطر وجود الیاف بلند و نرم و منعطفی است که در تولید این چمن ها استفاده می شود.

چمن مصنوعی را می توانید مانند یک فرش در حیاط مهد کودک و اتاق بازی کودکان پهن کنید. بهترین مدل های چمن مصنوعی که برای نصب در مهد کودک ها مناسب هستند، مدل هایی می باشند که ارتفاع و تراکم بالا و نخ های نسبتاً نازکی دارند. اگر می خواهید لیست قیمت چمن مصنوعی مناسب برای مهدکودک را مشاهده کنید، می توانید به فروشگاه آنلاین ایرانیان چمن مراجعه نمایید.

مهمترین مزیت چمن مصنوعی مهد کودک

آنتی باکتریال بودن و استفاده از مواد اولیه درجه یک و بهداشتی به عنوان مهمترین مزیت خرید چمن مصنوعی برای مهد کودک ها به شمار می رود.همانطور که می دانید، وقتی کودکان در زمین بازی که با چمن طبیعی پوشیده شده است بازی می کنند، با لباس های کثیف و گل آلوده به خانه بر می گردند. وجود انواع آلودگی هایی که ممکن است در چمن های طبیعی باشد، مانند انواع باکتری ها، حشرات و گل و لایی می تواند شما را برای جایگزین کردن چمن های طبیعی با چمن مصنوعی برای مهد کودک ترقیب نماید.

چمن مصنوعی برای مهد کودک

همه ما می دانیم که کودکان در برابر بسیاری از عوامل محیطی دارای حساسیت هایی هستند که به دلیل پایین بودن سن ها کاملاً طبیعی است. دانشمندان درباره تاثیر عوامل محیطی که در طبیعت و فضای پیرامون کودک وجود دارند، بر ایجاد انواع حساسیت ها و مشکلات آلرژیک تحقیقات بسیار زیادی انجام داده اند. وجود گرده ها و غباری که در چمن های طبیعی ممکن است وجود داشته باشد، می تواند در ایجاد حساسیت در فرزندان دلبند شما موثر باشند. از این رو بهتر است این کودکان آسیب پذیر و حساس در محیطی امن و کاملاً بهداشتی و بر روی چمن مصنوعی که هیچگونه عوارض آلرژیک برای بچه ها ندارد، بازی و تفریح کنند.

یک بار خرید کنید و یک عمر استفاده ببرید

چمن مصنوعی در مقایسه با انواع دیگر کفپوش ها، در برابر تردد بالای کودکان و دویدن، دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارند. علاوه بر این، بسیاری از مدل های چمن مصنوعی برای زمین بازی، بسته به نوع و کیفیتشان، برای مدت زمان مشخصی دارای گارانتی هستند. از این رو، کودکان می توانند ساعت به ساعت و روز به روز در زمین چمن مصنوعی بازی کنند، بدون اینکه چمن آسیبی ببیند. بنابراین می توانید سالها از دیدن شوق فرزندانتان در یک محیط بازی عالی، لذت ببرید.

الیاف چمن مصنوعی از مواد درجه یک و بسیار مقاوم و با دوام تولید می شوند. پلی اتیلن یکی از مواد اولیه اصلی در تولید چمن های مصنوعی است که برای مهد کودک ها مورد استفاده قرار می گیرد. زمین بازی کودکان یک مکان بسیار پرتردد است و ساعات بسیار زیادی در طول روز بچه های زیادی بر روی آنها مشغول به بازی کردن و دویدن هستند. ممکن است میز و صندلی خود را بر روی زمین بکشند و یا اجسام سنگین را بر روی زمین بیاندازند. همه این موارد باعث نمی شوند تا شما از خرید چمن مصنوعی برای مهد کودک خود پشیمان شوید.

چمن مصنوعی برای مهد کودک

چمن های مصنوعی که توسط شرکت ایرانیان چمن تولید می شوند دارای گارانتی و ضمانت کیفیت بوده و سالهای زیادی با حفظ ظاهر و کیفیت اولیه خود می توانند برای استفاده در زمین بازی بچه ها و مهد کودک ها مورد استفاده قرار بگیرند. برای مشاهده محصولات ما می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی مراجعه کرده و خریدتان را بصورت آنلاین انجام دهید.

قیمت چمن مصنوعی برای مهد کودک

اگر قصد دارید استفاده و خرید چمن مصنوعی برای مهد کودک خود را دارید، از بابت قیمت نگران نباشید. فروشگاه اینترنتی چمن مصنوعی ما دارای متنوع ترین محصولات برای پوشش کف حیاط مهد کودک و زمین بازی بچه هاست. مدل های متنوع بسیاری برای خرید وجود دارند که اغلب ارزان قیمت می باشند و باعث کاهش هزینه های شما در مدیریت و نگهداری از کودکان خواهند بود.

چمن مصنوعی برای مهد کودک

فروشگاه ایرانیان چمن در جهت جلب رضایت حداکثر مشتریان خود آماده ارائه مشاوره تخصصی و راهنمایی عزیزانی است که قصد خرید چمن مصنوعی برای مهد کودک یا سایر کاربری ها هستند و با ارائه این خدمات بصورت رایگان سعی می کند تا مشتریان گرامی بتوانند بهترین انتخاب و خرید را با توجه به میزان بودجه ای که دارند داشته باشند.